2022’de Seçeceğiniz 5 Yatak Modeli


Yatak tercih ederken dikkate almamız gereken bir çok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlar bizim daha sağlıklı uyumamızı sağlarken aynı zamanda güne zinde ve daha sağlıklı şekilde uyanmamıza yardımcı olacaktır. Sağlıksız uyku bizi bedenen yorgun düşürmekle kalmayıp aynı zamanda ruhen de çöküntü yaşamamıza neden olur. Uykusuzluk ve düzenli olarak alınmayan uyku bağışıklık sistemimizi düşürerek daha çabuk hastalanmamıza sebep olur. Bunların başınıza gelmesini istemiyorsanız yatak tercih ederken dikkate almanız gereken unsurları unutmayın.Bu şartları sağladık diyelim peki yatağın göz alıcı olması önemli değil mi? Tabi ki önemli ilk önceliğimiz olan sağlık şartlarına uygun durumları sağladıysak gelin hep birlikte 2022’ye damgasını vuracak 5 yatak modelini keşfedelim.

1.) Relax Uyku Seti

Relax Uyku seti , rengi ve sağlığa uygun yapısıyla evlerinizin baş köşesinde yerlerini almaya devam ediyor. Kahvenin en soft tonu sizlere ve evlerinize ferahlık verirken aynı zamanda açık rengi duvarlarınızı daha geniş göstererek evinizin boyutunu bir üst seviyeye çıkarır. Yüksek ayak alternatifi temizlik esnasında daha kolay kullanım sağlar. Böylelikle yatağı çekme – itme gibi durumlar yaşamadan en uç kısımları bile temizleyebilirsiniz. Bu da sizi bel ve sırt ağrılarından kurtarır. Tasarım görünüme sahip olan Relax baza başlığı mimarların el işçiliğini sunarken evlerinize şıklık getirmeye devam eder. Son olarak baza yatak olması evinizde alternatif alan sunarak karışık eşya ve yer yok olanaksızlığından kurtulmanızı sağlar.

Relax Uyku Seti

2.)Vuitton Uyku Seti

Vuitton Uyku Seti modern çizgileri ve çağdaş tasarımı ile büyülemeye devam ediyor. Farklı bir estetik algısı oluşturan vuitton uyku seti görüntüsü ile bizlere görsel şov yaparken temizliği kolay kumaşı da sizler için tasarlanmış en avantajlı birinci öncüldür. Evinde modern esintiler isteyenler için tasarlanan vuitton baza başlığı algıları yıkarak ışıklı baza’nın avantajını sizlere yaşatıyor. Yüksek yatak sevenler için avantaj sağlamaktadır. Ortopedik pedi sadece görsel şölen sunmakla kalmayıp sağlığınızı da koruma altına alıyor.

Vuitton Uyku Seti

3.)Estello Uyku Seti

Estello Uyku Seti vintage sevenlere özel üretilmiştir. 1900 yılların esintisini hissettiren estollla uyku seti Fransız tarzına benzeyen havası ile evlerinize tarih gezintisi sunar. Yüksek ayaklar sayesinde rahat temizlik sağlarken aynı zamanda yüksek yatak sevenlere alternatif sağlamış olur. Açık renk seçeneği evlerinizi ferahlatırken , bulunduğu mekanın boyutunu da büyütmeye yardımcı olur. Son olarak Ortopedik Özel tasarım peluş kumaşı yumuşacık dokusu ile vücudunuzu sıcak bir şekilde karşılar. Ekstra dolgun yumuşak uyku pedini destekleyen yüksek yoğunluktaki sünger katmanı ve Sevyat’ın özel çelik bonel yay sistemi yumuşaklık hissini yavaş yavaş azaltarak vücudunuzun ihtiyacı olan omurga desteğini sağlar ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur.

Estello Uyku Seti

4.)CCS Uyku Seti

CCS Uyku Seti modern tasarımını, yumuşak dokulu spor başlığıyla tamamlayarak evlerinde spor sevenlere özel üretilmiştir. Baza başlığında bulunan kısa kanatlar spor olan uyku setine tasarım bir görüntü kazandırarak spor tarza bambaşka bir boyut kazandırmıştır. CCS yataktaki katmanların ideal dizilimi, vücudu her noktasından destekleyerek maksimum düzeyde konfor sağlar. İçeriğinde yay bulunmayan CCS yatak, oranları özenle belirlenmiş yüksek yoğunlukta plaka sünger, kuş tüyü sünger ve visco konfor katmanından oluşur. Yatağa ilk yattığınız an visco konfor katmanı vücudunuzu yumuşak bir şekilde karşılar, ideal omurga desteğini ise plaka sünger ve kuş tüyü soft sünger sağlar. Hava geçirgenliği yüksek silikon elyaf ve visco konfor katmanı yatağınızın hava dolaşımını güçlendirir ve mükemmel bir uyku deneyimi sağlar.

5.)Dream Uyku Seti

Dream Uyku Seti Sevyat tarafından ustaca işlenen lüks uyku setlerinin içerisine girmeyi başarmıştır. Tutkulu rengi dikkat çekmek isteyenlere özel üretilmiştir. Yatak odalarına farklı bir soluk kazandıran dream uyku seti kolay temizlenebilir yüksek ayaklarla itme – çekme yapmadan sırt ve bel ağrılarını önlemiş olur. Yumuşak ped özelliğine sahiptir ve her biri ayrı ayrı kumaşlar içerisinde paketlenmiş bağımsız yaylardan oluşan pocket yay teknolojisi sayesinde birbirinden farklı boy ve kilolara sahip eşler uyku esnasında istemsiz dönüşlerden rahatsız olmazlar. Her iki yüzeyde bulunan ortopedik katman pocket yay teknolojisinin verdiği mükemmel omurga desteğini destekler. Yüzeyinde bulunan hava geçirgenliği yüksek silikon elyaf yatağınızın daha rahat hava almasını sağlar ve terlemenizi önler. Yumuşak dokulu pelüş kumaşı sayesinde sıcacık bir uyku deneyiminin kapılarını sizler için aralar.

Dream Uyku Seti

Bir cevap yazın

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Sevyat Home
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?