Gösterilen sonuç sayısı: 36

Yeni Nesil Yatak Üreticisi Sevyat Yatak Modelleri & Fiyatları

Daha rahat bir uyku için sürekli yeni araştırma ve geliştirmeler yapıyor ve yenilikçi üretim tesisimizde en huzurlu uykularınıza eşlik etmek için durmak bilmeden çalışıyoruz. Seçilen malzemelerden kumaşa, dikişlerden en ince çizgilere kadar, tasarımın her detayında sizin için en iyi yatak modellerini üretiyoruz. Uykunuz bize emanet.


Yatak

Daha rahat bir uyku için yatak seçimini çok dikkatli yapmanız gerekir seçeceğiniz yatak, odanızdaki görünümü sizin için büyük önem taşırken aslında daha önemlisi rahat bir uyku için seçeceğiniz yatak modelidir SEVYAT Yatak olarak önceliğimiz yatak satıcısı olmak değil Yatak üreticisi olmaktır bu sayede rahat bir uku için size göre en rahat yatak modellerini SEVYAT’da bulabilirsiniz. Bu yüzden çok iddalı olduğumuz Yatak imalatında günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını üretimde kullanarak herkese hitap eden ürünleri üretirken söylemekten gurur duyduğumuz sloganımız Uykunuz Bize Emanet diyoruz. Yatağınızı seçerken vücut tipine göre seçim yapmalı sizin için en uygun modeli tercih etmelisiniz günümüz teknolojisinden faydalanarak bel, boyun ve basen bölgelerine en fazla rahatlığı sağlayan farklı ürünler uyku şeklinize göre kişiye özel rahatlık sunar. İyi bir uyku çekmek ve vücudun ihtiyaç duyduğu kadar dinlenmek hem sağlık acısından büyük önem taşırken hem de yeni güne ihtiyacınız olan verimlilik için oldukça önemlidir. Siz de kendininiz için en uygun yatak modellerini seçerken hem sağlığınız için hem de yatak odanızın dekorasyonu için sizin için en son teknoloji ile üretilen yataklarımızı görmeden karar vermeyin.

Yatak Modelleri

Yatak modelleri ölçülerine görünümüne ve vücut şeklinize göre değişkenlik gösteren ama en önemlisi hijyen olan seçeneklerin bütününden oluşur. Yatak alırken vücudunuzun özelliklerine göre seçim yapmalı kaliteli bir gün için doğru yatak modelini belirlemelisiniz yatak ölçüleri hem standart olarak çift kişilik tek kişilik ölçüler olarak satışa sunulur hem de özel ölçülerde size özel üretilebilinir. Yatak odanızı renklendirerek hem gözünüze hoş gelen renk ve modelleri tercih edebilir hemde boyutlarınıza ve vücudunuza uygun yatağı seçerek günün bütün yorgunluğunu atabilirsiniz. Yatak ne kadar önemli ise baza ve başlıklarda o kadar önem taşımaktadır çünkü yatak bazanızın üzerinde sağlıklı bir şekilde bulunmalıdır. Bazalar da aslında hem görünüm olarak hem de kullanım olarak oldukça önemlidir saklama alanı olarak da kullanılır aslında yatak odanızda sizlere ekstra yer olarak yardımcı olurlar. Yatak modelini belirlerken uykunun sağlığınıza ne kadar faydalı olduğu bilinen bir gerçektir ayrıca yatağın modeli kadar hijyenik olmasında büyük önem taşımaktadır bu yüzden Sevyat olarak teknoloji bakımından ne kadar kendimizi geliştirdiysek hijyen açısından da çok titiz çalışmalar yapmaktayız çünkü yatak odanızın en önemli unsuru olan yatak hijyenik bir ortamda üretilmelidir. Yatak seçimi yaparken önemli olan sizin istediğiniz kriterleri belirlemek olmalıdır Pocket Yaylı, Bonel Yaylı, Visco ve Lateks Yataklar seçim yapmanızda size uygun olanı bulmanızda büyük önem taşır ve yataklar ölçülendirilebilir.

Yatak Fiyatları

Yatak ve Bazalar ölçülerine ve ürün özelliklerine göre fiyatlandırılır. Yatağınızın içindeki yay ve mekanizmaya göre hem vücut şekliniz için hemde kullanım için seçeceğiniz özellikler fiyatlandırma da etkili olur. Üretimde özel ölçülü ürünler her zaman daha fazla fiyat tutabilir çünkü bant üretimden değil sizin isteğinize göre özel üretilmeleri gerekir. Yatak ve bazalar çok fazla sıklıkla değiştirilmesi gereken ürün gurubunda değillerdir o yüzden fiyatlandırmayı yaparken seçeceğiniz ürünü uzun yıllar kullanacağınızı göz önünde bulundurarak size en uygun ürünü seçmelisiniz. Yataklar dış görünüşü açısından her ne kadar önemli olsalarda aslında iç mekanizmaları yay ve kumaş uzun vadede daha çok önem taşır ve fiyatlandırmada etkili olurlar. Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve birbirinden bağımsız çalışabilen yaylar farklı vücut tiplerine mükemmel adapte olur ve vücut kıvrımlarını destekleyerek doğru omurga desteği sağlar bu da fiyatlandırmada değişkenlik gösteren unsurlardan dır.

Tek Kişilik Yatak

Tek kişilik yatak seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konu aslında boy ve vücut yapısı olması gerekir fakat odanızın ölçüleride dikkate alınmalı ve rahat bir uyku alırken gün içerisindede göze hoş gelen bir odaya sahip olmalısınız. Genellikle genç odası , çoçuk odası için tercih edilen tek kişilik yataklar odanın genel yapısınada hitap eder çocuklarımız zamanlarının büyük bölümünü geçirdikleri odalarında rahatlık ve estetik görünümede oldukça önem verirler. Yatak alırken rahat bir uyku için kendi vücudunuzdan en az 20 cm büyük bir model seçmelisiniz bu sayede çok daha rahat bir uyku uyur ve yatağınızdan daha fazla memnun kalırsınız.

Çift Kişilik Yatak

Çift kişilik yatak tercihlerinizde dikkat edilmesi gereken bir konu yatağınızı mağazada seçerken gözünüze küçük gelmesi ve odanıza geldiğinde çok alan kaplaması size odanızda yeteri kadar alan bırakmamasıdır çünkü mağazalar aslında çok büyük metrajlı yerlerdir ve yatak odanız aslında o kadar büyük alanlar değildir yatak ve bazanızı seçerken odanızı iyi bir şekilde analiz edip boyutlarını iyi belirlememiz gerekir kolon ,kiriş ,pencere ve kapı gibi faktörlere dikkat edilmelidir. Çift kişilik yataklar genellikle evli insanlar tarafından tercih edilir ve bunun yanında bazalı kullanım ve depolama alanı olan ürünler tercih edilir. Yatağınızın yerden yüksek tercih edilmeside gene ihtiyaç duyulabilen bir özelliktir temizlik açısından oldukça kolaylık sağlar.
WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Sevyat Home
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?