Gösterilen sonuç sayısı: 7

Vücut Yapısına Özel Pocket Yay Sistemi

Vücudun 5 ayrı noktasına destek sağlayan pocket yay sistemli yataklar , vücudu muhteşem bir destek sağlar. Vücut dostu pocket yay sistemli yatak üretimi yaparak hem sağlığınızı hemde uykunuzu koruyoruz. Uykunuz bize emanet.


Pocket Yay Nedir?

Torba yay sistemi olarakta bilinen , pocket yay sistemi vücudunuza 5 alanda destek sağlayarak en verimli uykuyu çekmenize yardımcı olur. Vücut ağırlığına göre şekil alan pocket yay sistemli yataklar kilo sorunu olan kişiler içinde inanılmaz kurtarıcı görevi üstlenir. Kilo problemi olan kişilerin kurtarıcısı olan pocket yay sistemli yataklar vücudun ağırlığını destekleyip eşitleyerek tam destek sağlar. Farklı sertlik sistemleri bulunan pocket yay sistemleri bel , boyun , sırt , kalça gibi bölgelere istenilen desteği sağlayarak vücudunuzun daha rahat uyku çekmesinede yardımcı olur. Eski yataklara oranla daha yeni bir sisteme sahip olan pocket yay sistemli yataklar daha teknolojik olmakla beraber , diğer yataklara oranla daha sessiz ve daha konforludur.

Pocket Yaylı Yatak Fiyatları

Pocket yaylı yataklar son teknoloji yatak sistemlerine sahip olan özellikler ile üretilmektedir. Pocket yaylı yataklar vücuda destek sağlayan en iyi yatak sistemine sahip yatak özellikleri ile üretilmektedir. Uyku pozisyonuna göre farklı vücut boşluklarına göre şekil alan pocket yay sistemli yataklar her vücut yapısını destekler nitelikte özellikler taşıyacak biçimde üretilmektedir. Ebatlarına göre fiyatlarında değişim gösteren pocket yay sistemli yataklar en ve boy boyutuna göre fiyatlandırma yapılır.
WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Sevyat Home
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?